מחיצות רצפה תקרה

חטיבת F2C BY CARMEL BUSINESS היא מהמובילות בשוק הישראלי בפיתוח, עיצוב, תכנון וביצוע של מחיצות זכוכית. הטכנולוגיה של המחיצות פותחה על ידינו, הייצור נעשה בישראל וההתקנה מתבצעת על ידי הצוותים המקצועיים ביותר שיש היום בשוק.
הניסיון רב השנים שלנו הביא אותנו להחלטה כי כדי לייצר את מוצר מחיצות F2C הטוב ביותר בשוק היום, נקים את החטיבה מתוך חשיבה על פיתוח, חדשנות וייצור נגיש וקרוב. היתרונות של הייצור המקומי מאפשרים לנו להוביל את השוק, להתאים את המוצר לקהל הישראלי ולתת את גמישות החומר והטכנולוגיה לצרכים של קהל הלקוחות שלנו.

המערכות של המחיצות מינימליסטיות, עדינות ונותנות פתרונות אקוסטיקה מעולים בין אם במערכת הדאבל שמצליחה לשפר את איכות הסאונד ולבודד אותו לבין אם בשתי מערכות הסינגל, האחת סטנדרטית והשנייה מאסיבית יותר ושומרת על העדינות העיצובית לצד בידוד קול איכותי.
שלוש המערכות מיוצרות ברמה הגבוהה ביותר ונמצאות בפסגת השוק בכל הקשור לטכנולוגיה ועיצוב.
המחיצות משלימות את החזון של כרמל ביזנס להיות ONE STOP SHOP לכל מה שצריך לתכנון אדריכלי ועיצוב מסחרי והן מהותיות לתוצר המוגמר אותו אנחנו שואפים להעניק ללקוחות שלנו. החטיבה החדשה כוללת גם מחלקת תכנון שמאפשרת התאמות ושינויים עבור הפרויקטים, מחלקת ביצוע שתדע להפוך את השרטוטים למציאות ברמה הגבוהה ביותר ומעבר לשטח עם עבודה
צמודה לקבלן בזמן ההכנה ועד לסיום ההתקנה.
חטיבת מחיצות F2C של כרמל ביזנס פורצת לשוק עם ידע אינסופי בתחום, ניסיון ארוך שנים ויכולות ביצוע גבוהות במיוחד, בזכות הצוותים המקצועיים שלנו שלקחו חלק בפרויקטים הגדולים והמורכבים ביותר בישראל ובזכות המקצועיות שמובילה את חזון החברה על כל חטיבותיה.