פרויקט משרדי חברת Panaya

הזדמנות מצוינת לחשוף פרויקט יפהפה וייחודי שלכל חובב עיצוב פנים כדאי להכיר: עיצוב משרדי חברת Panaya.
Panaya המונה כ-200 עובדים, מאמינה כי סביבת העבודה משפיעה רבות על האווירה, תפוקה ויעילות העובדים, ועל כן- שמה דגש על עיצוב המשרדים, כדי להגיע לתוצאות לא פחות ממדהימות!
אורי הלוי, אדריכל הפרויקט מספר: “משימת התכנון היתה ברורה להפליא: לתכנן ולעצב סביבת עבודה חדשנית וצבעונית, כזו המשלבת יעילות וכיף”, ואכן בשיתוף פעולה מוצלח עמו, יצרנו סביבת עבודה ייחודית העונה לדרישות הפרויקט.
כדי לפנק את עובדי Panaya, המעבירים שעות רבות בעבודה מול המחשב, התאמנו את הכיסאות הארגונומיים מדגם Generation של Knoll. כיסאות אלו בעלי מנגנון השוקל את האדם ומתאים עצמו לתנועתיות ולמשקל הספציפי של כל משתמש, נוחים במיוחד ובריאים יותר לישיבה ממושכת.

בנוסף, התאמנו שולחנות משרד מתכווננים (חשמליים) של חברת Nowy Styl, בעלי טכנולוגיה ייחודית, המאפשרת בלחיצת כפתור, לכוון את גובה השולחן הרצוי. שולחנות אלה תומכים בתנוחות שונות ומאפשרים לעובד לשבור את רצף הישיבה הממושכת, מבלי להפסיק את עבודתו, ונותנים מענה לבעיה של העולם המודרני, ‘ישבנות’ – (ישיבת יתר הכרוכה בסיכונים בריאותיים)
שולחנות מסוג זה מהווים כיום תקן במדינות סקנדינביה.
להשלמת עיצוב החלל, חיפינו את המשרדים באריחי שטיחים מעוצבים מקולקציית השטיחים Cityspace של ege, אשר עוצבו בהשראת נופי הערים הגדולות ברחבי העולם, ומשתלבים בעיצוב האורבני במשרד. בנוסף לתרומתם למראה המודרני, הכייפי והקליל של המשרד, אריחי השטיחים שלege סופגים רעשים וחום, ותורמים באופן פונקציונאלי לתנאים נעימים יותר ולסביבת עבודה שקטה, המעודדת ריכוז ותומכת במקסום יעילות העובדים.

אדריכלות ועיצוב פנים: אורבן הלוי | צוות תכנון: אורי הלוי, אורלי טייכטל, חנן לוזון | צילום: עוזי פורת

לפרויקט המלא